Реалист Артист

Дутцх Артистс

Pin
Send
Share
Send
SendЈоханнес Вермеер | Алегорија сликарства, 1666. | Арт ин ДетаилЛист холандских уметника по вековима и дефиниција уметничких покрета
Ромее Канис, 1953 | Фигуративни бронзани вајар Рембрандт | Повратак изгубљеног сина, 1668. | Арт ин Детаил Андре Риеу, 1949 | Краљ валцера Лотта Блоккер, 1980 | Фигуративни вајар Геррит Доу | Барокни Ера сликар Лисетх Виссер | Класични сликар реалиста Цорнелис Ван Поеленбургх | Холандски Голден Аге Пејзаж сликар Еллен де Гроот, 1959 | Реалистиц Фигуративе / Портраит сликар Винцент ван Гогх | Серија пшеничног поља / Ла серие Цампи ди грано Ханс Јоцхем Баккер, 1948 | Портрет сликар

Погледајте видео: Dutch artist Berndnaut Smilde. Euromaxx (Септембар 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send