Реалист Артист

Цхинесе Артистс

Pin
Send
Share
Send
SendДУ Кун ~, 1982 ~ Ревелс оф тхе Роцк Годс | Сурреалистички сликар Карл Банг, 1935 | Висионари / Фантаси паинтерЛист оф Цхинесе Артистс и уметнички покрети дефиниција
Луи Лиу, 1957 | Сурреалистички сликар Минг Фенг, 1957 | Сликар импресиониста Алице Кс. Зханг, 1988 ~ Поп Арт дигитални сликар * Зханг Јинг Схенг, 1940 | Сликар за ножеве / палете Винцент Ксеус, 1980 ~ Фигуративни сликар * Фенг Цхианг-Јианг / 19, 1943 *

Погледајте видео: Sun Xun: One of China's Most Ambitious Young Artists. Brilliant Ideas Ep. 46 (Може 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send