Реалист Артист

Тхомас Сулли | Мајка и дете, 1827

Pin
Send
Share
Send
Send
Тхомас Сулли (19. јун 1783. - 5. новембар 1872) био је амерички портретиста, рођен у Британији, али је већину свог живота живио у Филаделфији.
За биографске записе и радове Суллија види Тхомас Сулли | Портрет сликар.

Погледајте видео: Голема мака на мајка чие дете боледува од рак далеку од неа (Јули 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send