Реалист Артист

Алфредо Араујо Сантоио, 1972

Pin
Send
Share
Send
SendАлфредо Араујо Сантоио је колумбијски уметник, рођен у Боготи, Колумбија.Принципал Студиес: Специјализација сликарства и керамике: Академија Роиале дес Беаук Артс, Брисел-Белгија Анатомска дисекција.Алфредо Араујо Сантоио је пре 5 година 1972 у Боготи, Колумбија. Поездка на лубить 1991 года в Академии Роиале дес Беаук Артс Брукеллес.
Погледајте видео: ODDESEY BACHATERO THUGS- MADD LATIN 2003 (Може 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send